לא מצליחים להיפטר מכאבי הברכיים שלכם?
מלאו את הפרטים ונציג אפוסתרפיה יחזור אליכם בהקדם!
שיטת אפוסתרפיה מבוססת על ידי מערכת הליכה המוצמדת לסוליית הנעל ומותאמת באופן אישי לכל מטופל. מחקרים מוכיחים כי הטיפול יעיל ושיעורי ההצלחה שלו גבוהים מאוד. עד כה טופלו מעל 60,000 מטופלים בישראל, והטיפול נכנס לבתי חולים בארץ ובארצות הברית. באתר זה תמצאו המלצות רבות על הטיפול. אל תתנו לכאבים להפריע לכם לחיות, מלאו פרטיכם וקבלו ייעוץ ומבדק הליכה במרכז אפוס חינם ללא כל התחייבות.
שם:
דוא"ל:
טלפון:
-

קרע במיניסקוס

אבחנה של קרע במיניסקוס בעידן המודרני אינה אבחנה כה מסובכת, ותוך שימוש בטכניקות הטיפול החדישות אפשר יהיה לטפל בקרע במהרה ולאפשר למטופל חזרה לפעילות ספורטיבית מלאה כבר לאחר כחצי שנה.

קרע במיניסקוס הוא אחת הפציעות השכיחות ביותר בקרב ספורטאים, קרע חלקי או מלא דורש טיפול מהיר.

הפציעה מתרחשת לרוב תוך כדי פעילות גופנית כאשר מתבצעת תנועה לא נכונה של הברך, מיד לאחר התנועה אפשר יהיה להרגיש בכאב משמעותי.

מספר שעות לאחר הפגיעה כבר אפשר יהיה לזהות בבירור נפיחות, אדמומיות, פגיעה בטווח התנועה וכאבים מתמשכים.

שלבי הטיפול השמרני בקרע

השלב הראשוני יעסוק באבחון חומרת הקרע תוך הפחתת הנפיחות באזור, שיפור טווח התנועה והקלה על הכאבים. המטפל יבצע עיסויים לבחינת טווחי התנועה וחומרת הנזק תוך שימוש במשחות וקרמים להקלה בכאב וקירור האזור.

השלב השני מתמקד בעבודה עם מפרק הברך עד לגבול סף הכאב, נדגיש כי הטיפולים הראשוניים מתבצעים תוך תנוחה פסיבית של המטופל והזזת מפרק הברך על ידי המטפל, בהמשך יהפוך המטופל אקטיבי יותר תוך שיפור טווחי התנועה ויכולתו של מפרק הברך לשוב לשאת במשקל.

קרע במיניסקוס המטופל בצורה שמרנית יאפשר חזרה לתפקוד מלא בתוך כחצי שנה, במקרים בהם מזהה המטפל כי התקדמות הטיפול אינה משביעה רצון תעלה על הפרק אפשרות לטיפול פולשני תוך שימוש בטכניקת ארטרוסקופיה.

מאמרים נוספים שעשויים לעניין אתכם

הליך ארטרוסקופיה (טיפול פולשני)

מדובר בהליך כירורגי מזערי המתבסס על שני חתכים קטנים באמצעותם מחדיר המנתח סיב אופטי אל הברך יחד עם מכשירים זעירים לביצוע ההליכים הרפואיים הדרושים בתוך המפרק. ההליך מתבצע תחת הרדמה כללית כאשר המטופל אינו חש כל כאב.

עם סיום הניתוח הזעיר נתפרים החתכים הזעירים והמטופל מועבר אל חדר התאוששות להמשך טיפול. קרעים במיניסקוס מטופלים בשיטת ארטרוסקופיה בכל רחבי העולם המערבי, שיעורי ההצלחה של ההליך גבוהים מול סיבוכים המתקיימים רק ב2% מהמקרים.

שיקום לאחר ארטרוסקופיה

לאחר השחרור מבית החולים תורכב בעבור המטופל תכנית שיקום הכוללת טיפולי פיזיותרפיה ופגישות מעקב עם הרופא המטפל. חזרה לתפקוד תקין אפשרית לאחר כחודש וחצי, חזרה לפעילות ספורטיבית מלאה דורשת שיקום ממושך יותר.

ניתן לטפל בכאבים הנגרמים מקרע במיניסקוס ללא צורך בניתוח באמצעות טיפול אפוסתרפיה!

היפטרו מכאבי הברכיים שלכם לתמיד באמצעות שיטת אפוסתרפיה

לקבלת יעוץ ומבדק הליכה חינם ללא התחייבות מלאו פרטיכם כאן!

סדנאות לכאבי ברכיים ללא עלות

עם התגית: ,
נשלח ב בעיות ברכיים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*

לפרטים נוספים לחצו כאן

סדנאות לכאבי ברכיים ללא עלות!

הירשמו ללא עלות לאחת מהסדנאות המיוחדות בנושא כאבי ברכיים באחד ממרכזי אפוס (הרצליה / חיפה / ירושלים).

לקבלת מידע נוסף אודות הסדנאות לחצו כאן סדנאות אפוסתרפיה לכאבי ברכיים במרכזי אפוס

או מלאו את הטופס הר"מ ונציג מטעם חברת אפוסתרפיה ייצור אתכם קשר בהקדם:
לפרטים נוספים לחצו כאן